Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Informace > Kam za kulturou

Kam za kulturou


Na střeše

Místo
Masarykovo nám. 1170, 78701 Šumperk
Datum konání
Typ

Více

Bystřický masopust se zabijačkou

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání

Přijměte pozvání na akci cyklu Hanácký rok v Bystřici: „Zhosta chaso, zhosta, konec masopusta, ostatke se krátijó, jož se nenavrátijó!“ bude znít Bystřicí. Náměstí provoní zabijačkové dobroty i masopustní koblihy.Kromě domácího souboru Haná vás přijede pobavit klauniáda Cirkus Levitare a soubor Žerotín ze Strážnice a odpoledne vyrazí maškary i s medvědem do ulic. Trasa průvodu: 8. Května – Na Svobodě – Kollárova – Příční – Ohrada.

Více

MICHAL HRŮZA - KLUBOVÁ TOUR 2019

Datum konání
Typ

MICHAL HRŮZA - KLUBOVÁ TOUR 2019 host: NELLYMichal Hrůza vyrazí na jaře 2019 se svojí kapelou na tour napříč Českou republikou, aby představil několik nových písní z připravovaného alba. Nebudou chybět ani staré známé hity jako Zakázané uvolnění, Pro Emu nebo 1+1. Do playlistu zařadí kapela i písničky ze starších alb, které ještě na koncertním podiu nedostaly prostor. Před tím, než se kapela na půl roku zavře do studia, budou mít fanoušci možnost užít si tak ojedinělý koncert v těsné blízkosti, které klubové prostředí nabízí. Role předkapely se tentokrát zhostí mladá herečka a zpěvačka Nelly, která představí skladby ze svého debutového EP V okamžiku.

Více

DOOGIE WHITE - BEST OFF RAINBOW, MSG, MALMSTEEN

Datum konání
Typ

Skotský zpěvák Doogie White, bývalý frontman slavných formací jako RAINBOW, MICHAEL SCHENKER GROUP nebo bandu YNGWIEHO MALMSTEENA se sestavou dalších špičkových muzikantů.

Více

Přednáškový maraton 2019

Chcete se dozvědět něco nového? Zajímá vás co se kolem děje? Potkáváte se rádi s lidmi, kteří nad věcí přemýšlí? Přijďte do Zábřeha na Přednáškový maratonPřednáškový maraton je komunitní akce, na které přednášejí odborníci i laici pro veřejnost. Téma přednášek není nijak omezeno a i proto je to jedinečná akce v regionu i v celé republice. Akce proběhne v sobotu 9. 3. v budově zábřežského gymnázia. Nebojte se přijít klidně i na jedinou přednášku, vstup není nijak omezen.

Více

Vlaštovkiáda

Místo
8. května 429, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Skauti zvou na soutěžní klání s vlastnoručně vyrobenými vlaštovkami a šipkami.

Více

Roman HORKÝ a KAMELOT

Datum konání
Typ

Špička  naší  folkové scény již  36 let. Olomoucký  koncert je součástí velkého turné po ČR i  SR, turné se koná k příležitosti vydání  nového  CD „Země tvých dlaní“, které vzniklo ve slavném londýnském studiu Abbey Road. 

Více

Datum konání
Typ

Více