Drobečková navigace

Úvod > Informace > Aktuality > POZOR ZMĚNA! Přesun zastávky autobusu k Domu kultury JIŽ OD 18. KVĚTNA 2021

POZOR ZMĚNA! Přesun zastávky autobusu k Domu kultury JIŽ OD 18. KVĚTNA 2021Datum konání:
14.5.2021

Od úterý 18. 5. bude zastávka autobusu u pošty přesunuta před kulturní dům a některé spoje zkráceny po zastávku Rozcestí, z důvodu uzavírky krajské komunikace III/4377 v Jezernici při stavbě splaškové kanalizace.

Viz IDSOK 

Spoje, které projíždí obcí Jezernice budou vedeny po obousměrné objízdné trase na místní komunikaci okolo kulturního domu. Zastávka Jezernice,kostel nebude těmito spoji obsluhována v původní poloze, ale bude obousměrně přemístěna na parkoviště před kulturním domem (č. p. 12) k náhradnímu označníku.

Spoje, které se otáčí v obci Jezernice na autobusové točně u pošty, budou zkráceny pouze do zastávky Jezernice,rozc., za kterou se v prostoru křižovatky místní komunikace otočí a budou pokračovat zpět směr silnice I/47. Zastávka Jezernice,kostel nebude těmito spoji obsluhována.

Spoj, který přijíždí do obce Jezernice ve směru od Podhoří, bude vedený po objízdné trase ze silnice III/4377 – vpravo na místní komunikaci okolo kulturního domu – vlevo na III/4374 (směr od Loučky) – přes most zpět na III/4377 do prostoru křižovatky místní komunikace, kde se otočí a stejnou trasou zpět na místní komunikaci okolo kulturního domu a dále směr Podhoří. Zastávka Jezernice,kostel nebude tímto spojem obsluhována v původní poloze, ale bude přemístěna na parkoviště před kulturním domem (č. p. 12) k náhradnímu označníku.

V případě změny termínu Vás budeme informovat.