Drobečková navigace

Úvod > Informace > Kam za sportem

Kam za sportem

Trojmezí

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí červené a žluté turistické značky se nachází jižně od hory Keprník v CHKO Jeseníky. Žlutá turistická značka dále pokračuje pod horu Vozka a červená značka vede k sedlu pod Vřesovkou.

Více

Vozka- skály

Místo
Šumperk

Skály Vozka se nachází v CHKO Jeseníky u zelené turistické značky. Zelená značka dále pokračuje do Sedlo pod Vřesovkou.

Více

Pod Šerákem

Místo
Jeseník
Typ

Rozcestí modré a žluté turistické značky se nachází pod horou Šerák v CHKO Jeseníky. Modrá turistická značka dále vede na Obří skály, žlutá značka k Rozcestí Miroslav.

Více

Vražedný potok

Místo
Jeseník
Typ

Lokalita se nachází u Vražedného potoka na zelené turistické značce pod Obřími skalami v CHKO Jeseníky. Tento potok nalezneme cca 1 km od vesnice Ramzová.

Více

Palaš

Místo
Šumperk
Typ

Lokalitu nalezneme pod vrcholem hory Palaš, která má nadmořskou výšku 1024 metrů na červené turistické značce. Lokalita se nachází cca 500 metrů od hranice s Polskem.

Více

Paprsek- tur. chata

Místo
Šumperk
Typ

Turistickou chatu Paprsek nalezneme pod horou Palaš (1024m n.m.) v CHKO Jeseníky nedaleko státní hranice s Polskem. Při pěkném počasí jsou z chaty krásné výhledy do okolí. Vede zde žlutá turistická…

Více

Velké Vrbno

Místo
Šumperk

Vesnice se nachází severovýchodně od Starého Města v CHKO Jeseníky. Vesnicí vede žlutá turistická značka a protéká zde Vrbenský potok.

Více

Adamovské údolí

Místo
Šumperk
Typ

Adamovské údolí se nachází východně od Starého Města v CHKO Jeseníky. Údolím protéká Potok Telčava, vede zde modrá a žlutá turistická značka.

Více

Malé Vrbno

Místo
Šumperk
Typ

Osada Malé Vrbno se nachází východně od Starého Města v CHKO Jeseníky. Osadou protéká Vrbenský potok a vede zde modrá a žlutá turistická značka.

Více

Kutný vrch

Místo
Šumperk
Typ

Lokalita se nachází pod Kutným vrchem (798m n.m.) na žluté turistické značce v CHKO Jeseníky.

Více