Drobečková navigace

Úvod > Informace > Kam za sportem

Kam za sportem

Jitřní pramen

Místo
Jeseník
Typ

Významné Rozcestí turistických značek. Nachází se na křižovatce lesních cest, asi 3 kilometry severně od města Jeseník.

Více

Skalní tabule

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí červené modré značky. Nachází se na lesní cestě asi 2 kilometry jihovýchodně od Červenohorského sedla. Modrá značka vede právě na Červenohorské sedlo.

Více

Malý Jezerník

Místo
Jeseník
Typ

Rozcestí červené turistické značky. Nachází se na křižovatce lesních cest. Je zde krásný výhled na Dlouhé Stráně a panoráma Jeseníků. Červená značka zde vede na Švýcárnu a na druhou stranu pak na…

Více

Klínovec

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí červené turistické značky. Nachází se na křižovatce lesních cest. Je zde krásný výhled na Dlouhé Stráně. Červená značka zde vede na Švýcárnu a na druhou stranu pak na Červenohorské sedlo.

Více

Moravský Beroun

Místo
Olomouc
Typ

Původně hornické Městečko založené zřejmě na rozhraní 13 a 14 století, prvně doloženo v r. 1339. Založení města je spojeno se jménem Štěpána ze Štemberka (1357) a rodem Lichtensteinů. V roce 1577…

Více

Nad Petrovkou

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí modré turistické značka. Nachází se na křižovatce lesních cest. Modrá značka zde vede až na Červenohorské sedlo. Na druhou stranu pokračuje k rozcestí Kamzík a pak dále na chatu Švýcárna.

Více

Filipová

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí červené turistické značky. Nachází se v železniční zastávce Filipová, asi 3 kilometry jižně od vesnice Loučná nad Desnou.

Více

Kouty nad Desnou

Místo
Šumperk
Typ

Rozcestí modré a zelené turistické značky. Nachází se na hlavní silnici na Červenohorské sedlo. Modrá značka pokračuje k dolní nádrži vodního díla Dlouhé Stráně. Po zelené značce se dostanete až na…

Více

Pod medvědím kamenem

Místo
Jeseník
Typ

Rozcestí modré a zelené turistické značky se nachází ve výšce 750 metrů nad mořem, asi 3 kilometry severozápadně od města Jeseník. Po zelené značce se dostanete na vyhlídkové místo Medvědí kámen.

Více

Medvědí kámen

Místo
Jeseník

Soustava malých skal. Nabízí se zde krásný výhled do údolí. Prochází zde zelená turistická značka vedoucí z Lipové Lázně.

Více